Top

טיפול באקנה לכל גיל

אקנה בכפר סבא – מתבגרים רבים סובלים מאקנה בדרגות שונות, שעלולה אף להותיר צלקות. עורגני מעניק טיפול יעיל, מקצועי ובטוח בפצעי בגרות בכפר סבא, עם תוצאות מידיות.

כולנו מכירים את תופעת פצעי הבגרות. אין מי שלא חווה “אקנה” באופן אישי, אם על עורו שלו ואם על עורם של הקרובים אליו. מראה הפצעים ובעיקר הכתמים והצלקות שנותרים משפיעים מאוד על מצב רוחם וביטחונם העצמי של הסובלים מאקנה.​

פצעי בגרות בכפר סבא

אקנה (פצעי בגרות) היא תופעה המתרחשת בעיקר בגיל ההתבגרות, ונגרמת כתוצאה מפעילות יתר וחסימה של בלוטות החלב של העור. עקב פעילותם המוגברת של הורמוני מין גבריים המכונים אנדרוגנים, גדלות בלוטות החלב ומייצרות כמות גדולה של חומר שומני הנקרא SEBUM. כאשר חלקו העליון של בלוטת החלב נחשפת לאוויר הוא מתחמצן, משחיר ויוצר נקודה שחורה (קומודון) על גבי העור. בקרב בעלי נטייה תורשתית לאקנה קשה, מגיבות בלוטות החלב ביתר שאת לאותה כמות של הורמונים באופן יחסי לאנשים אחרים.

עם הניסיון הרב שרכשנו בטיפולי אקנה בנינו פורוטוקול ייחודי בשיטת ORG שייתן לנו מענה של חיסול החיידק ולהגעת תוצאות מקסימליות לקבלת עור חלק. פרוטוקול הטיפולים מלווה בטיפולי פוטון לאור כחול שאליו רגיש חיידק האקנה ומביא לחיסולו.

הטיפולים מלווים בטיפולי פוטותרפיה

אקנה 1 2

בגיל ההתבגרות, כשאנחנו בשיא החברתי שלנו, הם יוצאים, ומשבשים לנו את הביטחון העצמי. דווקא אז אנחנו רוצים להיפטר מהם בכל מחיר. מסתבר, שיש טיפולים מוצלחים שיעזרו להיפטר מהאקנה, לתמיד

 80% מהאוכלוסייה סובלים, בשלב כזה או אחר, מאקנה. אקנה, פצעונים מטרידים, מכאיבים ולא אסתטיים, יכולים להופיע כמעט בכל מקום בגוף ולא רק על הפנים, והם עלולים לפגוע בביטחון העצמי ובהרגשה האישית שלנו. האקנה אינו נחלתם של בני נוער בלבד, אלא מגיע גם בגיל מאוחר יותר. הוא מושפע מגנטיקה, מהאוכל שאנו אוכלים, מהורמונים, ממידת ניקיון הגוף שלנו ועוד.

במצבים של אקנה חמורה ישנה נטייה לפנות מיד לטיפול רפואי, אך הטיפולים הרפואיים בתחום, כמו כדורי ראקוטן, הם אגרסיביים ופוגעים באיכות החיים. הם אמנם מייבשים את הפצעונים ועוזרים לפנים להיות חלקות יותר, אך בדרך פוגעים במערכות הגוף השונות (מי שניסה כדורים שכאלו לא יכול לשכוח את תחושת היובש התמידית, לדוגמא).

לעומת זאת, טיפולי פנים (וגם חלקים אחרים בגוף) של קוסמטיקה פרא-רפואית מצליחים להתמודד עם בעיית האקנה מבלי לפגוע במערכות אחרות, באופן מהיר וממשי.


טיפול באקנה – בשלבים


טיפולי האקנה השונים מותאמים אישית לכל מטופל ולכן תמיד יתחילו בשאלות מקיפות על אורח החיים – בשביל לתת המלצות על שינויים חיצוניים שיכולים להשפיע על מידת האקנה (כמו שינוי הרגלי אכילה, לדוגמא).

לאחר מכן קוסמטיקאית מקצועית תבחן את הפנים של המטופל בשביל לבחור את הטיפול האידיאלי לבעיית האקנה שלו, משום שזה יכולה להיות מורכבת מסוגים שונים של פצעים וחטטים. הטיפול יכלול בדרך כלל ניקוי של העור, פילינג מיוחד וניקוז השומן התת-עורי. חשוב לזכור שטיפול שכזה, כמו פדיקור רפואי, יש לעשות רק אצל מי שיש לה הכשרה בתחום.

הטיפול יסתיים, בדרך כלל, עם חומרים שיצמצמו את הפרשת השומן ועם המלצות לטיפול בייתי ולהמשך טיפול עתידי אצל הקוסמטיקאיות שלכם. גם חטטים ופצעים שנותרים אחרי האקנה ניתנים לשיקום, וזה יותאם לכל מטופל באופן ספציפי לפי המצב האישי שלו.


כמה המלצות למי שסובל מאקנה

 

 • מומלץ לעשות פילינג אך לא עם תכשירים אגרסיביים עם גרגירים
 • לא להשתמש במוצרים המכילים צבעים מלאכותיים או בושם
 • ייבוש חיצוני = הגברת הפרשת השומן, תהליך הפוך ממה שטיפול האקנה מנסה להשיג.
 • חובה להשתמש במסנן קרינה שמתאים לעור עם פצעונים.
 • להחליף באופן קבוע את ציפית הכרית ומגבת הפנים (להקפיד שאלו יהיו אישיות לכם)
 • להימנע ככל האפשר מ: מזון שומני, אלכוהול, עישון, שוקולד וקפה, פיצוחים וגבינה צהובה. גם פירות הדר ובננות יכולים להשפיע על מידת האקנה. לעיתים הפצעים נובעים מרגישות למוצר מזון מסוים, שווה לבדוק זאת.
 • לאחר הסרת שיער – לחטא את העור. עם זאת, מומלץ שלא להשתמש באפטר-שייב עם אלכוהול.

הטיפול הטוב ביותר באקנה הוא שילוב בין שינוי הרגלים לבין טיפול קוסמטי מקצועי. אל תתפשרו, השאירו את הפרטים ויחזרו אליכם בהקדם למציאת הקוסמטיקאית שתחזיר את הברק לפנים שלכם ואת הביטחון העצמי לחייכם

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות התקשרו: 3156* שלוחה 1

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקמעבר לחנות
  דילוג לתוכן