Top

פדיקור רפואי

פדיקור רפואי

אל תקבלו רגליים קרות – צאו עם רגליים רכות!
פדיקור רפואי הינו טיפול חשוב ונחוץ, וב'עורגני' אנו הופכים אותו למפנק במיוחד.
יותר ויותר גברים ונשים מבינים את החשיבות שבהסרת העור היבש מכף הרגל. טיפול זה חשוב במיוחד עבור אלו שעומדים
באופן ממושך על הרגליים, ספורטאים וכל מי שסובל מעור יבש וסדוק או פטרת ציפורניים, יבלות ופטריות על העור.
עור יבש בכף הרגל אינו תלוי בהכרח בפעילות יוצאת דופן מכל סוג שהוא, אלא הוא בהחלט יכול להיווצר גם מפעולות
שגרתיות ויום־יומיות כמו הליכה ברגליים חשופות, הליכה בכפכפים, הליכה בנעליים סגורות במשך זמן רב והימנעות
מאוורור של כף הרגל, אי הקפדה על היגיינת כפות הרגליים על ידי רחיצתן במים ובסבון וכן במריחת קרמים עשירים בלחות.
היום פדיקור רפואי נחשב להרבה יותר מעוד טיפול רפואי גרידא. להיפך, היום ניתן לשלב בפדיקור פוט מסאז’,
ולהפוך אותו לפינוק לכל דבר ועניין. אם גם אתם מתלבטים לגבי קביעת תור לפדיקור רפואי לעצמכם או לחבריכם –
טוב שהגעתם אלינו! היום אנחנו נשמח לשתף אתכם בכמה דברים שלא בטוח שידעתם על פדיקור רפואי, אז בואו נתחיל ונראה מה הם.

טיפולי פדיקור רפואי

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות

התקשרו: 3156* שלוחה 1

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מהם 4 היתרונות של פדיקור רפואי

אסתטיקה

הסיבה הראשונה לשמה אנו עושים פדיקור רפואי זה על מנת לתת לכף הרגל שלנו את הטיפול המתאים לה. כף הרגל שלנו סובלת מיובש בקיץ והמנעליים הסגורות בחורף – מה שיוצר עור יבש וסדוק אשר בולט לעין. הטיפול כולל לרוב את סילוק העור היבש והמת וטיפול בלחות אשר יותיר את העור שלך רך, חלק ונעים להסתכל עליו. מדובר כאן על עניין בסיסי ביותר, שכן כל אחד ואחת מכם בוודאי אוהבים להרגיש בנוח עם עצמם. אם גם לכם יצא למרוח קרם על כף הרגל ולהרגיש את היובש ואפילו תחושת הדוקרנות שיוצאים ממנה – פדיקור רפואי הוא בדיוק בשבילכם.

זיהוי בעיות פוטנציאליות

במידה ויש לנו תחושה לא נעימה בכף הרגל, כאבים, או ריח לא נעים – הדבר יכול לנבוע מסיבות שונות הקשורות בכף הרגל. בטיפול הפדיקור הרפואי, הפדיקוריסט שלך יוכל לזהות מהן הבעיות הקיימות כגון זיהומים פטרייתיים, ציפורן חודרנית, יבלות וכדומה, ולטפל בהן טרם המצב מחמיר. לדוגמא טיפול בפטרת הציפורניים – במידה ולא נזהה בזמן את הבעיה ולא נגיע לטיפול בפדיקור רפואי מתאים, אנחנו עלולים להזדקק להליך כירורגי על מנת להוריד את הציפורן. הכל יכול להימנע אם נגיע בזמן לטיפול פשוט של פדיקור רפואי בכפר סבא. במסגרת טיפול של פדיקור רפואי יוכלו אנשי המקצוע לבחון את כף הרגל שלכם בצורה מדוקדקת ביותר, משום שהטיפול מתמקד בכל האיזורים השונים של כף הרגל. באופן הזה, אתם מבטיחים לעצמכם מניעה של מחלות, בעיות ופטריות מבעוד מועד, ובעצם מקדימים תרופה למכה.

היגיינה

שמירה על היגיינה של המטפל או הפדיקוריסט שמבצע את הטיפול  חשובה וקריטית בפדיקור רפואי. ההגיינה מונעת סיבוכים עתידיים והדבקה במחלות או בחיידקים. שמירה על היגיינה חשובה במיוחד בעת טיפול בחולי סכרת שכן הטיפול בכפות רגליהם דורש זהירות מוגברת  שמא ייגרם להם חתכים ופציעות מיותרות אשר ידממו ויסכנו אתכם. גם אם תבצעו טיפולים של פדיקור רפואי אחת לתקופה, ולא על בסיס קבוע, אותם טיפולים יוכלו לתת מענה היגייני מעולה לכפות הרגליים שלכם, וירחיקו אתכם בצורה משמעותית מבעיות שונות שעלולות להתפרץ ולצוץ בכפות הרגליים שלכם.

ריח רע מהרגליים

במידה וישנם ריחות לא נעימים מכף הרגל שלך הדבר נובע לרוב מחיידקים אשר נמצאים על כפות הרגליים שלך . פדיקור רפואי יוכל לטפל בבעיית הריח באמצעות ניקוי העור בתמיסות והורדת העור היבש. טיפול זה טומן בחובו 2 יתרונות: הוא גם אסתטי וגם נועד לזיהוי בעיה פוטנציאלית. אנשים רבים מספרים על בעיות רבות שהתעוררו בחיים שלהם בעקבות הריח הרע שיוצא מהרגליים שלהם: בעיות בתוך מערכת היחסים הזוגית שהם מנהלים, בושה גדולה בהליכה ברגליים חשופות ועוד. כל אלו יכולים להיפתר בקלות על ידי פדיקור רפואי, אז זה הזמן שלכם להפסיק לבזבז את הזמן ולגשת לבצע אותו.

למי מיועד פדיקור רפואי?

לא מעט קולות נשמעים סביב כל מה שנוגע בטיפולים קוסמטיים, בין אם אם רפואיים ובין אם לא. אותם קולות אומרים שטיפולי פדיקור רפואי מיועדים אך ורק לנשים, משום שהן אלו שבאמת מקפידות על הטיפוח האישי וההיגיינה שלהן. לעומת אותם קולות, חשוב להבחין גם במציאות המתרחשת במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל: טיפולי פדיקור רפואי, כמו גם עוד מאות טיפולים אחרים, מיועדים לאוכלוסייה הגברית לא פחות מאשר הם מיועדים לאוכלוסייה הנשית!

היום קיימת מודעות גדולה במיוחד לנושא הטיפוח, בקרב גברים ונשים כאחד. היות וכבר לא מדובר רק בעניין היגייני שקשור בריחות או במראות, אלא גם בעניין רפואי של ממש – אין ספק שכל האנשים, גברים או נשים באשר הם, יכולים וצריכים לקחת על עצמם את הטיפול הרלוונטי.

המחירים של פדיקור רפואי – למה כדאי להתכונן?

טיפולים של פדיקור רפואי הם טיפולים שמביאים איתם, כמובן, גם מחירים. על מנת לקבל את הטיפולים הראויים ביותר, חשוב שתגיעו מוכנים עם תקציב שיאפשר לכם לקבוע אותם, וליהנות מכל היתרונות שהטיפולים כוללים בתוכם.

נוכל לתת תמונה כללית של מחירים, שנעים במרבית המקרים בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח עבור טיפול שאורכו בין 45 דקות לשעה אחת. כמובן שמדובר כאן על תמונה כללית בלבד, שכן המחירים בהחלט עשויים להשתנות בהתאם לקריטריונים שונים, ולהביא איתם סכומים נמוכים יותר או גבוהים יותר בהתאם.

קריטריונים לקביעת המחיר עבור טיפול פדיקור רפואי

המחיר של טיפולי פדיקור רפואי יכול להיקבע בהתאם לאחד או יותר מהקריטריונים הבאים:

  1. אורך הטיפול
  2. טיפול יחיד או חבילת טיפולים
  3. הקליניקה שבה תבחרו לבצע את הטיפולים
  4. איכות החומרים שבהם עושים שימוש עובדי הקליניקה.

כל הקריטריונים האלו גם יחד יוכלו לייצר מחיר הוגן גם מבחינת הצרכנים – אתם, וגם מבחינת הקליניקה עצמה, שתוכל להרוויח בצורה משתלמת. כמובן שלפני שתקבעו את הטיפול שלכם, מומלץ לבדוק את האפשרויות השונות שלכם ולהשוות ביניהן, וכך לקבל את תמונת המצב הטובה ביותר עבורכם באופן אישי.

למה לעשות טיפול פדיקור רפואי רק בעורגני כפר סבא?

עורגני מציע קוסמטיקאיות נפלאות אשר יעניקו לכם פדיקור רפואי המתבצע ללא סכינים ובעזרת חומר ייחודי הממיס את עור כפות הרגליים היבש. הטיפול, המתבצע על כורסאות עיסוי מפנקות, כולל הסרת העור הקשה מכפות הרגלים, פילינג ארומטי, הסרת העור סביב הציפורניים, טיפול בציפורניים ומריחת לק. בסוף ניתן לקנח עם עיסוי כפות רגליים מפנק. כמו כן, ניתן לשדרג את הטיפול באמצעות מסיכת פרפין. טיפול הפרפין מתאים לכלל המטופלים ובמיוחד לאלו הסובלים מיובש יתר בעור.

פדיקור ללא סכינים בכפר-סבא מותאם במיוחד לחולי סכרת, הסובלים מרגישות גבוהה בכפות הרגליים. בין היתר, אנו מציעים טיפול מיוחד לאלו הסובלים מכפות רגליים יבשות, ציפורן חודרנית, יבלות, יבלות מסמר, פטרת וכפות רגליים מזיעות. הפדיקור הרפואי בכפר-סבא נעים, מרגיע ומשפר את זרימת הדם בכף הרגל. הוא מותיר את כפות רגליכם מטופחות, חלקות ונעימות למגע. עם כל היתרונות הגדולים האלו, גם אתם מוזמנים היום לקבוע את התור שלכם לפדיקור רפואי בעורגני שבכפר סבא, ולהנות מכפות רגליים נקיות, רעננות ובריאות.

שאלות ותשובות

בהחלט! הטיפולים שאנחנו מעניקים מיועדים במיוחד לחולי סכרת ומתבצעים ללא סכינים, גם עבור אלו הסובלים מרגישות גבוהה בכפות הרגליים. בין היתר, אנו מציעים טיפול מיוחד לאלו הסובלים מכפות רגליים יבשות, ציפורן חודרנית, יבלות, יבלות מסמר, פטרת וכפות רגליים מזיעות. 

לא. הפדיקור מתבצע ללא סכינים ובעזרת חומר ייחודי הממיס את עור כפות הרגליים היבש. הטיפול, המתבצע על כורסאות עיסוי מפנקות, כולל הסרת העור הקשה מכפות הרגלים, פילינג ארומטי, הסרת העור סביב הציפורניים, טיפול בציפורניים ומריחת לק. בסוף ניתן לקנח עם עיסוי כפות רגליים מפנק.

יש לנו שני סניפים, הראשון בר'ח ויצמן 83 והשני בח' רוטשילד 72, שניהם בכפר סבא.

נשמח לעזור לכם בכל שאלה! אנו זמינים לשיחת ייעוץ ואבחון אישי ללא התחייבות בטלפון *3156 שלוחה 3.

organi

השירות המושלם

Michal Zecharia
קרא עוד
הגעתי לעורגני עם זכרונות לא נעימים מטיפולי הסרת השיער הקודמים שעברתי ברשת ידועה אחרת, טיפולים מהם הייתי יוצאת כאובה ואף חבולה לעתים, בתחושה שהאדם שמפעיל את המכונה לא ממש מבין שמדובר פה בגוף ובבנאדם אלא רק רוצה לסמן וי על עוד משבצת בלו"ז שלו. טיפול שכזה מצריך רגישות ולא רק את הידע להפעיל את מכשיר הלייזר, את זה הרי אפשר למצוא כמעט בכל מקום. בהיבט הזה, עורגני מחזיק בצוות מטפלות מקצועיות שלא מסתכלות עלייך כמשבצת אלא כעל אדם, והן קשובות ומשקיעות ואכפת להן מהגוף שלך ומאיך שאת מרגישה במהלך הטיפול. נעים להגיע לשם ולהרגיש שיש תמורה ותוצאות למלחמה בצמיחת השיער. שמחה ומרוצה שבחרתי בכם!
ענת קרטס
קרא עוד
מקום נפלא, מפנק, מקצועי, נעים ועם יחס אישי.
ממליצה לכל חברותי.
גם ביתי מגיעה להסרת שער על בסיס קבוע ומרוצה מאוד
Shaked Golan Galmi
קרא עוד
טיפול לייזר ראשון בעורגני וכבר רואים תוצאות תודה !!
Shikma Morag
קרא עוד
המקום הכי מתקדם בארץ לרפואה קוסמטית . יחס נהדר מנוהל ביד רמה על ידי אורנה
Ortal Rosha Keren
קרא עוד
הגעתי לאורנה מיואשת ממליון מקומות שלקחו ממני הרבה כסף ולא ראיתי שינוי בפגמנטציה שבפנים שלי. כשהגעתי לעורגני אמרתי יאללה ניסיון אחרון ... כבר אחרי הטיפול הראשון אני רואה שינוי ענקי ושיפור ניכר בפגמנטציה שלי. ממליצה בחום שירות ומקום מהמם והכי חשוב בין המקומות היחידים שכבר על הטיפול הראשון ראיתי שינוי ושיפור
Keren Azruel
קרא עוד
מקום קסום עם עובדות מקסימות ואווירה מצויינת. תודה על הכל!!! שמחתי להפקיד בידכן את טיפולי לפני ליל הכלולות שלי :)) והתוצאות מדהימות! שוב תודה
Revital Pade
קרא עוד
עורגני חוויה מדהימה צוות מקצועי מאוד תודה על טיפול מדהים לי ולבן זוגי נהננו מאוד היה כייף בטירוף... תודה מיוחדת לאורנה ולצוות המכון על היחס החם אין ספק שנתראה שוב ובקרוב חג אהבה שמח
מיטל אוזנה
קרא עוד
"כשפניתי לעורגני ישר הבנתי שהגעתי למקום הנכון עבורי! אחרי אבחון מעמיק קיבלתי המלצות למוצרי הטיפוח המושלמים עבור העור הבעייתי שלי, והצוות של אורנה תמיד זמין ועונה אונליין על כל שאלה בסבלנות ומקצועיות."
הקודם
הבא

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות

התקשרו: 3156* שלוחה 1

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.