^

הסרת שיער בלייזר לילדים ולמתבגרים​

טיפולי הסרת שיער ואסתטיקה אצל ילדות ומתבגרות אינו עוסק רק במראה החיצוני, פעמים רבות הטיפול קשור ישירות לרמת הבטחון והתפיסה העצמית. אנו בעורגני מתמחים בטיפולי אסתטיקה לילדות ומתבגרות בשיטת ORG, תוך דגש על פרוטוקול טיפול מתאים וכמובן טיפול ללא כאב. מתלבטות לגבי סוג הטיפול? האם זהו הצעד הנכון או מתי ניתן להתחיל טיפול? נשמח לקבל אתכם לשיחת ייעוץ בלתי מחייבת.

 

 

הסרת שיער בלייזר – משפיעה גם על שיפור הביטחון העצמי

בעשור האחרון יותר ויותר בנים ובנות מודעים למראה האסתטי שלהם וזאת כבר בגיל צעיר יחסית .
שיעור ייתר היא אמנם תופעה גופנית, אך לעיתים עלולה להשפיע גם על נפש הילד ועל הדימוי העצמי שלו בחברה, אשר נהפכת להיות יותר ויותר ביקורתית בעידן הרשתות החברתיות.

איך מטפלים היום בשיעור יתר אצל ילדים ומתבגרים?

בעבר ילדים עם שיעור ייתר היו מטופלים על ידי פסיכולוגיים כאשר המשפטים הנפוצים אותה תקופה היו "קבל את עצמך כמו שאתה", "היופי אינו הכול בחיים" ו-"אל תסתכל בקנקן אלא מה שיש בתוכו" וכך הם למעשה התעלמו מהתסכול מההטרדות היום יומיות של הילדים בבית ספר או בגן.
היום המציאות אחרת כי החברה פחות סבלנית ומדובר בבעיה שחייבים לפתור.

הפתרון – הסרת שיער בלייזר בשיטת ORG ללא כאב

שיטת ORG הנה שיטת טיפול שפיתחנו עם השנים ומביאה בחשבון את כל הגורמים והמשתנים הכרוכים בטיפול בילדים. זוהי התמחות ושיטת טיפול ייחודית לעורגני אשר מתאימה את עצמה לגיל המטופל ודואגת לטיפול הסרת שיער יסודי ללא כאב.

שאלות נפוצות

 • מאיזה גיל להתחיל?
  היוזמה בדרך כלל מגיעה מההורה לפני העלייה לכתה א'. יחד עם זאת ישנה עלייה לרגל גם לילדות בנות 5. כמובן שחייבת להיות הסכמה ושיתוף פעולה עם הילדים.
 • האם זה מסוכן?
  הטכנולוגיה לטיפולי הסרת שיער בלייזר קיימת כבר מעל 30 שנה. המכשירים הם בעלי תו תקן בינלאומי ואינם מסוכנים לילדים ומבוגרים כאחד.
 • האם השיער ייצמח שוב?
  מאחר והילדים נמצאים בתהליכי צמיחה, קצב הטיפול שונה מקצב הטיפול למבוגרים, גם בהתאם לאזור הטיפול כמובן. הטיפול ישפר משמעותי את איכות החיים של הילדים לטווח הארוך וכדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם.
 • האם הטיפול מלווה בתופעות לוואי?
  מהלך הטיפול אינו כואב אך יכולה להיווצר אדמומיות קלה באזור המטופל. אדמומיות זו עוברת לחלוטין תוך 24 שעות.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
he_ILHebrew
0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקמעבר לחנות
  דילוג לתוכן