Top

טיפולי פנים

טיפול באקנה לכל גיל

טיפול החדרת לחות לפנים

טיפוח העור סביב העיניים

פוטותרפייה

טיפול מולטי 8

בעורגני מבחר טיפולי פנים בשיטת ORG הייחודית לנו:

טיפולי פנים – ההגדרה

טיפולי פנים מעניקים תחושה נעימה מרגיעה ומרעננת לפנים שלנו. תאי העור והרקמות הם גורמים חשובים מאוד. טיפולי פנים קבועים יחדשו אותם בצורה טובה, והם יתרמו לזרימת הדם בצורה טובה ובריאה יותר. בלי טיפולי פנים העור עלול להזדקן מהר יותר.

טיפולי פנים – המטרה

המטרה העיקרית של טיפולי פנים הינה לשמור על עור הפנים שחשוף לזיהום אוויר, לשמש, וכפי שאמרנו בסעיף הקודם, הזדקנות העור. עם השנים התכשירים הפכו להיות יותר ויותר איכותיים, מה שמאפשר להעניק טיפולי פנים נעימים ואיכותיים יותר.

תוכן עניינים

טיפולי פנים – הסוגים השונים של התכשירים

שאלתם את עצמכם מהו ההבדל בין כל הקרמים, תכשירים שמשתמשים בהם במהלך טיפולי פנים? ישנם סוגים שונים של חלב, קרמים, מי פנים, תחליבי רחצה, פילינג ומסכות שקוסמטיקאיות משתמשות בהם כדי לבצע את טיפולי הפנים שלהן.

בואו נעבור עליהם:

טיפולי פנים עם קרם ליום 

זהו הסוג הראשון בו משתמשים בתחום הקוסמטי. הקרם חיוני לשימוש באופן קבוע ביום יום. בדרך כלל הקרם מגן על קרינת השמש, ומעניק תחושה נהדרת של לחות. טיפולי פנים בהם משתמשים בקרם ליום מגן מפני התייבשות והזדקנות העור. אין צורך לחדד כי טיפולי פנים עם קרם ליום מתאימים בבוקר וישמרו על העור לאורך כל היום.

טיפולי פנים עם קרם ללילה 

זהו סוג שני בו משתמשים בתחום הקוסמטי. הקרם חיוני לשימוש באופן קבוע כל ערב. בניגוד לקרם ליום, בלילה העור אינו חשוף לשמש ולזיהום אוויר. טיפולי פנים באמצעות קרם ללילה מתקנים את הנזק שהצטבר במהלך היום. כמות הלחות בקרם גבוה יותר ומחזיר את הלחות שהעור איבד במהלך היום.

טיפולי פנים עם חלב פנים 

זהו הסוג השלישי בו משתמשים בתחום הקוסמטי. החלב הופך להיות חומר ניקוי טבעי לעור הפנים. מומלץ שטיפולי פנים יתחילו עם ניקוי העור על ידי חלב פנים ולאחר מכן תוכל הקוסמטיקאית למרוח קרם ליום או ללילה לפי הצורך.

טיפולי פנים עם מי פנים 

זהו הסוג הרביעי בו משתמשים בתחום הקוסמטי. דומה לחלב פנים, מי פנים גם הם חומר ניקוי לעור הפנים. מומלץ להתחיל עם ניקוי העור על ידי חלב פנים לאחר מכן, לנקות את הפנים בעזרת צמר גפן ספוג במי פנים, בהמשך תוכל הקוסמטיקאית למרוח קרם ליום או ללילה לפי הצורך.

קיימים טיפולי פנים שמתחילים בניקוי עור הפנים עם תחליבי רחצה לפנים. מומלץ להשתמש בתחליבים טבעיים, בתקופה האחרונה התפתחו תחליבי הפנים אשר מכילים שמן זית.

אצלנו בעורגני, בנוסף לכל הקרמים שצוינו לעיל, משתמשים גם במסכות הזנה, או בפילינג. ההמלצה היא לקבל טיפולי פנים מהסוג הזה פעם בשבוע.

לאחר אבחון מצב וסוג העור, תבחר הקוסמטיקאית בכפר סבא את הטיפול לו את זקוקה. הטיפול הקוסמטי כולל שימוש בחומרים טבעיים ואורגניים פעילים, בעלי אחוז חומר פעיל גבוה יותר מאשר החומריים הביתיים. בנוסף אנו עושים שימוש במכשור מתקדם להחדרה טובה יותר של החומרים , לעיכוב תהליך ההזדקנות, חידוש וריענון העור. מומלץ כתחזוקה שוטפת. התקשרו עכשיו ל-3156* וקבעו תור, או לחלופין המשיכו לקרוא ולהבין מדוע רשת עורגני נמצאת בחוד החנית של טיפולי פנים בישראל.

כשהיינו קטנות אמרו לנו שבשביל להיות יפות צריך לסבול. אבל האמת? לא כל כך. טיפולי פנים מגוונים מציעים יופי ואסתטיקה במינימום כאב.
אם בעבר היינו צריכות להשלים עם פגמים שונים ואחרים בפנים שלנו, ההתפתחויות הטכנולוגיות הביאו אותנו למצב בו אפשר לטפל כמעט בכל מפגע או בעיה בפנים ובגוף, בטיפולים מגוונים המותאמים לסוגי עור שונים.

במה מטפלים טיפולי הפנים?

טיפולי הפנים השונים מטפלים במגוון בעיות ומצבים שונים ומשפרים באופן מרשים מצבים קיצוניים.

 • קמטים וקמטוטים: טיפולי פנים מתקדמים מסייעים לצמצום קמטים ומניעתם בעתיד. ישנם טיפולים טבעיים הנעשים אצל קוסמטיקאית מומחית עם הכשרה בתחום או טיפולים כגון בוטוקס הנעשים במכונים שונים.
   
 • שומן תת עורי ואקנה: טיפולים המיועדים להוצאת השומן ובכך מהווים גם סוג של טיפולי אקנה. הטיפולים הללו מטפלים גם בעוד שמן הסובל מפגמים, חטטים או נקבוביות מורחבות.
   
 • עור יבש או מדולדלטיפולים עשירים בלחות או מתיחות פנים טבעיות (או בעזרת ניתוח) במטרה להחזיר לעור את חיוניותו.
   
 • כתמי שמשטיפולי פנים להבהרת העור וטיפול נקודתי בכתמי שמש על עור בהיר או כהה.
   
 • הסרת שיער פניםניקוי ועיצוב גבות, הסרת שפם, הסרת שיעור יתר באזור הסנטר והרקות.

לא לנשים בלבד

טיפולי פנים חשובים לכולם: לצעירות ומבוגרות, לבעלות עור כהה או בהיר, וגם לנשים או גברים. גברים הסובלים מעור יבש, מקמטים או שרוצים לשמור על עור רענן וצעיר לאורך זמן ומתחילים טיפולי פנים באופן קבוע אצל קוסמטיקאית – פשוט לא רוצים להפסיק.

ממש כמו שהסרת שיער או פדיקור כבר איננה נחלתן היחידה של הנשים, גם תחום טיפולי הפנים נכבש על-ידי גברים והם נהנים מפינוק וטיפולי פנים מגוונים: החל מהוצאת שומן תת-עורי (המכונה "שחורים"), דרך טיפול באקנה או בחטטים ועד לטיפול פנים רווי בלחות להעשרת העור.

מתי, כמה ואצל מי?

טיפול פנים סטנדרטי, הכולל ניקוי הפנים, פילינג להסרת תאי עור מתים, ריכוך ומסכת פנים מומלץ לעשות בכל כמה חודשים אצל קוסמטיקאית מיומנת ומנוסה. תוכלו לראות שהיא כזו על פי התעודות שיש ברשותה – קוסמטיקאיות לא עוסקות בתחום על דעת עצמן אלא עוברות הכשרה ולימודים אינטנסיביים בטרם מותר להן לעסוק בתחום.

עלות טיפול פנים סטנדרטי משתנה בין קוסמטיקאיות, ויש שאומרות שליופי אין מחיר. המחירים הממוצעים נעים בין 200 ל-350 ש"ח לטיפול באורך של שעה וחצי לערך. טיפולי פנים ייעודיים יעלו יותר, אך יש לבחון כל מקרה לגופו (עיסוי פנים יכול לעלות בין 50 ל-300 ש"ח, טיפול להחדרת לחות יכול להגיע עד 400 ש"ח וטיפול הצערת העור בשימוש בקרני אור יעלה החל מעשרת אלפים ש"ח).

טיפול פנים איכותי ישמור על העור שלך לאורך זמן אם תקפידי לשמור עליו בעצמך ולטפל בו יום-יום בבית. קוסמטיקאית מיומנת תמליץ לך על הטיפול הנכון עבורך. כל שאת צריכה הוא להשאיר את הפרטים שלך ויחזרו אליך בהקדם למציאת הקוסמטיקאית הטובה עבורך.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.