Top

טיפול באקנה לכל גיל

טיפול באקנה

מתבגרים רבים סובלים מאקנה בדרגות שונות, עד לרמה שעלולה להותיר צלקות. 'עורגני' מעניק טיפול יעיל, מקצועי ובטוח לפצעי בגרות, עם תוצאות מיידיות.
כולנו מכירים את תופעת פצעי הבגרות. אין מי שלא חווה 'אקנה' באופן אישי, אם זה על עורו שלו ואם על עורם של הקרובים אליו. מראה הפצעים, ובעיקר הכתמים והצלקות שנותרים מהם, משפיעים מאוד על מצב רוחם וביטחונם העצמי של הסובלים מאקנה.
אין ספק שבין אקנה לבין הרגש והנפש של האדם יש קשר הדוק וישיר. היות והאקנה משפיע ישירות על המראה החיצוני, יש לו את היכולת לגרום לאדם להרגיש הרבה פחות נאה, ולהרגיש תחושות קשות ומורכבות לגבי כל יציאה מהבית, כל מפגש חברתי, ואפילו בכל התבוננות במראה. לשמחתנו, לכל אלו יש היום פתרון יעיל שיכול לסייע – טיפול באקנה.

פצעי בגרות

'אקנה' היא תופעה המתרחשת בעיקר בגיל ההתבגרות, ונגרמת כתוצאה מפעילות יתר של בלוטות החלב של העור וחסימתן. עקב פעילותם המוגברת של הורמוני מין גבריים המכונים אנדרוגנים, גדלות בלוטות החלב ומייצרות כמות גדולה של חומר שומני הנקרא SEBUM. כאשר חלקה העליון של בלוטת החלב נחשף לאוויר הוא מתחמצן, משחיר ויוצר נקודה שחורה (קומודון) על גבי העור. בקרב אלו בעלי נטייה תורשתית לאקנה קשה, בלוטות החלב מגיבות יחסית ביתר שאת לאותה כמות ההורמונים מאשר לאנשים אחרים.

כל אלו יוצרים נזק בולט מאוד על גבי עור הפנים, שמחייב טיפול. אומנם האקנה נתפסת בתור תופעה שמאפיינת את גילאי הנוער, אך ברחבי העולם ישנם לא מעט מבוגרים שמתמודדים גם הם עם אקנה. כמובן שבגיל ההתבגרות השפעת האקנה תבוא לידי ביטוי בעיקר בפן החברתי, אבל בגילאים מבוגרים יותר ההשפעה שלה תהיה אפילו מורכבת יותר, שכן סיטואציות כמו ראיונות עבודה, אירועים פרטיים וחיפוש אחר זוגיות, הופכות לקשות הרבה יותר בנוכחותה של תופעת האקנה על עור הפנים.

עם הניסיון הרב שרכשנו בטיפולי אקנה בנינו פורוטוקול ייחודי בשיטת ORG שייתן לנו מענה של חיסול החיידק עם תוצאות מקסימליות לקבלת עור חלק. פרוטוקול הטיפולים מלווה בטיפולי פוטותרפיה עם אור כחול, אליו חיידק האקנה רגיש, שמביאים לחיסולו. מדובר על טיפולים שכבר הוכיחו את עצמם ושינו את חייהם של אנשים רבים, כך שמדובר בטיפולים שנבדקו, בעלי ניסיון בשטח וכמובן גם בעלי הצלחות רבות.
הטיפולים מלווים בטיפולי פוטותרפיה.

מוצרי עורגני לטיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות

התקשרו: 3156* שלוחה 1

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

טיפול באקנה – למה צריך את זה?

בגיל ההתבגרות, כשאנחנו בשיא החברתי שלנו, פצעי הבגרות יוצאים, משבשים לנו את התוכניות ופוגעים לנו בביטחון העצמי ואנחנו רוצים להיפטר מהם בכל מחיר. מסתבר, שיש טיפולים מוצלחים שיעזרו להיפטר מהאקנה, ולתמיד.
80% מהאוכלוסייה סובלים בשלב כזה או אחר מאקנה. אקנה, פצעונים מטרידים, מכאיבים ולא אסתטיים, יכולים להופיע כמעט בכל מקום בגוף ולא רק על הפנים, והם עלולים לפגוע בביטחון העצמי ובהרגשה האישית שלנו. האקנה אינו נחלתם של בני נוער בלבד, אלא מופיעה גם בגיל מאוחר יותר. היא מושפעת מגנטיקה, מהאוכל שאנו אוכלים, מהורמונים, ממידת ניקיון הגוף שלנו ועוד.
במצבים של אקנה חמורה ישנה נטייה לפנות מייד לטיפול רפואי, אך הטיפולים הרפואיים בתחום, כמו למשל כדורי ראקוטן, הם אגרסיביים ופוגעים באיכות החיים. הם אומנם מייבשים את הפצעונים ועוזרים לפנים להיות חלקות יותר, אך בדרך הם פוגעים במערכות הגוף השונות (מי שניסה כדורים כאלו לא יכול לשכוח את תחושת היובש התמידית, לדוגמא). כדורים מסוג זה לא רק גורמים להתייבשות, אלא גם העור נהיה דק ורגיש מאוד, אדמומי, ישנן מגבלות לגבי חשיפת הפנים לאור השמש ומגבלות לפעילויות ספורט וכדומה.

לעומת זאת, טיפולי פנים (וגם טיפולים לחלקים אחרים בגוף) של קוסמטיקה פרא־רפואית מצליחים להתמודד עם בעיית האקנה, מבלי לפגוע במערכות אחרות, באופן מהיר וממשי. המטרה כאן היא גם להעניק מצד אחד טיפול ראוי והולם, ומצד שני גם לשמור על טיפול דיסקרטי שאינו נותן את אותותיו באופן בולט על הפנים.

טיפול באקנה – בשלבים

טיפולי האקנה השונים מותאמים אישית לכל מטופל ולכן תמיד יתחילו בשאלות מקיפות על אורח החיים בשביל לתת המלצות על שינויים חיצוניים שיכולים להשפיע על מידת האקנה (כמו שינוי הרגלי אכילה, לדוגמא). שאלות אלו יוכלו להכווין את המטופלים אל עבר התנהלות אישית נכונה יותר, שיכולה להוביל לשיפור חיצוני עוד לפני התחלת הטיפול בפועל.
לאחר מכן קוסמטיקאית מקצועית תבחן את הפנים של המטופל בשביל להחליט על הטיפול האידיאלי לבעיית האקנה שלו, וזאת משום שהאקנה יכולה להיות מורכבת מסוגים שונים של פצעים וחטטים. הטיפול יכלול בדרך כלל ניקוי של העור, פילינג מיוחד וניקוז השומן התת־עורי. חשוב לזכור שטיפול כזה, כמו פדיקור רפואי, יש לעשות רק אצל מי בעלי הכשרה בתחום. טיפולים אלו יכולים להעלים את האקנה במקרים פשוטים יותר, אולם במקרים שבהם תופעת האקנה חריפה יותר יינתנו טיפולים נוספים להמשך.
הטיפול יסתיים בדרך כלל עם חומרים שיצמצמו את הפרשת השומן ועם המלצות לטיפול ביתי ולהמשך טיפול עתידי אצל הקוסמטיקאיות של המטופל. גם חטטים ופצעים שנותרים אחרי האקנה ניתנים לשיקום, וטיפול זה יותאם לכל מטופל באופן ספציפי לפי מצבו האישי.

כמה המלצות למי שסובל מאקנה

1. מומלץ לעשות פילינג אך לא עם תכשירים אגרסיביים בעלי גרגירים.
2. לא להשתמש במוצרים המכילים צבעים מלאכותיים או בושם.
3. ייבוש חיצוני = הגברת הפרשת השומן. זהו תהליך הפוך ממה שטיפול האקנה מנסה להשיג.
4. חובה להשתמש במסנן קרינה שמתאים לעור עם פצעונים.
5. להחליף באופן קבוע את ציפית הכרית ומגבת הפנים (ולהקפיד שאלו יהיו אישיות לכם).
6. להימנע ככל האפשר מהדברים הבאים: מזון שומני, אלכוהול, עישון, שוקולד, קפה, פיצוחים וגבינה צהובה. גם פירות הדר ובננות יכולים להשפיע על מידת האקנה. לעיתים הפצעים נובעים מרגישות למוצר מזון מסוים, שווה לבדוק זאת.
7. לאחר הסרת שיער יש לחטא את העור. עם זאת, מומלץ להשתמש באפטרשייב ללא אלכוהול.
הטיפול הטוב ביותר באקנה הוא שילוב בין שינוי הרגלים לבין טיפול קוסמטי מקצועי. אל תתפשרו, השאירו את הפרטים ויחזרו אליכם בהקדם למציאת הקוסמטיקאית שתחזיר את הברק לפנים שלכם ואת הביטחון העצמי לחייכם.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, לקליניקת עורגני שבכפר סבא, וליהנות מטיפולים מקצועיים, איכותיים ובעלי יכולת השפעה לטווח הארוך. השקענו רבות בפיתוח המוצרים שלנו ובדקנו אותם היטב, כך שהיום אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המענה הטוב ביותר לתופעת האקנה שלכם.

שאלות ותשובות

הטיפול מתאים לכולם, נשים, גברים, מבוגרים ומתבגרים. אחרי ייעוץ אישי ואבחון פרטני אנו נתאים לכם את הטיפול האידיאלי לגיל ולסוג העור שלכם.

התעריף משתנה בהתאם לחומרת המצב וכמות הטיפולים הנדרשים. לכן אנחנו מבצעים אבחון פרטני לפי סוג העור, גיל ומשתנים נוספים שיכולים להשפיע על אופן ומשך הטיפול.

בכפר סבא, סניף אחד בר'ח ויצמן 83 וסניף נוסף בח' רוטשילד 72.

נשמח לעזור לכם בכל שאלה! אנו זמינים לשיחת ייעוץ ואבחון אישי ללא התחייבות, חייגו *3156 שלוחה 3.

organi

השירות המושלם

Michal Zecharia
קרא עוד
הגעתי לעורגני עם זכרונות לא נעימים מטיפולי הסרת השיער הקודמים שעברתי ברשת ידועה אחרת, טיפולים מהם הייתי יוצאת כאובה ואף חבולה לעתים, בתחושה שהאדם שמפעיל את המכונה לא ממש מבין שמדובר פה בגוף ובבנאדם אלא רק רוצה לסמן וי על עוד משבצת בלו"ז שלו. טיפול שכזה מצריך רגישות ולא רק את הידע להפעיל את מכשיר הלייזר, את זה הרי אפשר למצוא כמעט בכל מקום. בהיבט הזה, עורגני מחזיק בצוות מטפלות מקצועיות שלא מסתכלות עלייך כמשבצת אלא כעל אדם, והן קשובות ומשקיעות ואכפת להן מהגוף שלך ומאיך שאת מרגישה במהלך הטיפול. נעים להגיע לשם ולהרגיש שיש תמורה ותוצאות למלחמה בצמיחת השיער. שמחה ומרוצה שבחרתי בכם!
ענת קרטס
קרא עוד
מקום נפלא, מפנק, מקצועי, נעים ועם יחס אישי.
ממליצה לכל חברותי.
גם ביתי מגיעה להסרת שער על בסיס קבוע ומרוצה מאוד
Shaked Golan Galmi
קרא עוד
טיפול לייזר ראשון בעורגני וכבר רואים תוצאות תודה !!
Shikma Morag
קרא עוד
המקום הכי מתקדם בארץ לרפואה קוסמטית . יחס נהדר מנוהל ביד רמה על ידי אורנה
Ortal Rosha Keren
קרא עוד
הגעתי לאורנה מיואשת ממליון מקומות שלקחו ממני הרבה כסף ולא ראיתי שינוי בפגמנטציה שבפנים שלי. כשהגעתי לעורגני אמרתי יאללה ניסיון אחרון ... כבר אחרי הטיפול הראשון אני רואה שינוי ענקי ושיפור ניכר בפגמנטציה שלי. ממליצה בחום שירות ומקום מהמם והכי חשוב בין המקומות היחידים שכבר על הטיפול הראשון ראיתי שינוי ושיפור
Keren Azruel
קרא עוד
מקום קסום עם עובדות מקסימות ואווירה מצויינת. תודה על הכל!!! שמחתי להפקיד בידכן את טיפולי לפני ליל הכלולות שלי :)) והתוצאות מדהימות! שוב תודה
Revital Pade
קרא עוד
עורגני חוויה מדהימה צוות מקצועי מאוד תודה על טיפול מדהים לי ולבן זוגי נהננו מאוד היה כייף בטירוף... תודה מיוחדת לאורנה ולצוות המכון על היחס החם אין ספק שנתראה שוב ובקרוב חג אהבה שמח
מיטל אוזנה
קרא עוד
"כשפניתי לעורגני ישר הבנתי שהגעתי למקום הנכון עבורי! אחרי אבחון מעמיק קיבלתי המלצות למוצרי הטיפוח המושלמים עבור העור הבעייתי שלי, והצוות של אורנה תמיד זמין ועונה אונליין על כל שאלה בסבלנות ומקצועיות."
הקודם
הבא

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות

התקשרו: 3156* שלוחה 1

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.