Top

טיפול באקנה לכל גיל

טיפול באקנה

 מתבגרים רבים סובלים מאקנה בדרגות שונות, שעלולה אף להותיר צלקות. עורגני מעניק טיפול יעיל, מקצועי ובטוח בפצעי בגרות, עם תוצאות מידיות.

כולנו מכירים את תופעת פצעי הבגרות. אין מי שלא חווה “אקנה” באופן אישי, אם על עורו שלו ואם על עורם של הקרובים אליו. מראה הפצעים ובעיקר הכתמים והצלקות שנותרים משפיעים מאוד על מצב רוחם וביטחונם העצמי של הסובלים מאקנה.

אין ספק שבין אקנה לבין הרגש והנפש של האדם יש קשר הדוק וישיר. היות והאקנה הוא בעל השפעה ישירה על המראה החיצוני, יש לו את היכולת לגרום לאדם להרגיש הרבה פחות נאה, ולהרגיש תחושות קשות ומורכבות לגבי כל יציאה מהבית, כל מפגש חברתי, ואפילו בכל התבוננות במראה. לשמחתנו, לכל אלו יש היום פתרון יעיל שיכול לסייע, והוא טיפול באקנה.

פצעי בגרות

אקנה (פצעי בגרות) היא תופעה המתרחשת בעיקר בגיל ההתבגרות, ונגרמת כתוצאה מפעילות יתר וחסימה של בלוטות החלב של העור. עקב פעילותם המוגברת של הורמוני מין גבריים המכונים אנדרוגנים, גדלות בלוטות החלב ומייצרות כמות גדולה של חומר שומני הנקרא SEBUM. כאשר חלקו העליון של בלוטת החלב נחשפת לאוויר הוא מתחמצן, משחיר ויוצר נקודה שחורה (קומודון) על גבי העור. בקרב בעלי נטייה תורשתית לאקנה קשה, מגיבות בלוטות החלב ביתר שאת לאותה כמות של הורמונים באופן יחסי לאנשים אחרים.

התוצאה של כל אלו היא מראה בולט מאוד על גבי עור הפנים, שמחייב טיפול. אמנם האקנה נתפסת בתור תופעה שמאפיינת את גילאי הנוער, אך ברחבי העולם נמצאים לא מעט מבוגרים שמתמודדים גם הם עם אקנה. כמובן שבגיל ההתבגרות השפעת האקנה תבוא לידי ביטוי בעיקר בפן החברתי, אבל בגילאים מבוגרים יותר ההשפעה שלה תהיה אפילו מורכבת יותר, שכן סיטואציות כמו ראיונות עבודה, אירועים פרטיים וחיפוש אחר זוגיות הופכות להרבה יותר קשות בנוכחותה של תופעת האקנה על עור הפנים.

עם הניסיון הרב שרכשנו בטיפולי אקנה בנינו פורוטוקול ייחודי בשיטת ORG שייתן לנו מענה של חיסול החיידק ולהגעת תוצאות מקסימליות לקבלת עור חלק. פרוטוקול הטיפולים מלווה בטיפולי פוטון לאור כחול שאליו רגיש חיידק האקנה ומביא לחיסולו. מדובר על טיפולים שכבר הוכיחו את עצמם ושינו את חייהם של אנשים רבים, ולכן הם בדוקים, בעלי ניסיון בשטח וכמובן גם בעלי הצלחות רבות.

הטיפולים מלווים בטיפולי פוטותרפיה

מוצרי עורגני לטיפול בעור בעייתי
מוצרי עורגני לטיפול באקנה

תוכן עניינים

טיפולי אקנה
טיפול באקנה
טיפולי באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה
טיפול באקנה

טיפול באקנה – למה צריך את זה?

בגיל ההתבגרות, כשאנחנו בשיא החברתי שלנו, הם יוצאים, ומשבשים לנו את הביטחון העצמי. דווקא אז אנחנו רוצים להיפטר מהם בכל מחיר. מסתבר, שיש טיפולים מוצלחים שיעזרו להיפטר מהאקנה, לתמיד

 80% מהאוכלוסייה סובלים, בשלב כזה או אחר, מאקנה. אקנה, פצעונים מטרידים, מכאיבים ולא אסתטיים, יכולים להופיע כמעט בכל מקום בגוף ולא רק על הפנים, והם עלולים לפגוע בביטחון העצמי ובהרגשה האישית שלנו. האקנה אינו נחלתם של בני נוער בלבד, אלא מגיע גם בגיל מאוחר יותר. הוא מושפע מגנטיקה, מהאוכל שאנו אוכלים, מהורמונים, ממידת ניקיון הגוף שלנו ועוד.

במצבים של אקנה חמורה ישנה נטייה לפנות מיד לטיפול רפואי, אך הטיפולים הרפואיים בתחום, כמו כדורי ראקוטן, הם אגרסיביים ופוגעים באיכות החיים. הם אמנם מייבשים את הפצעונים ועוזרים לפנים להיות חלקות יותר, אך בדרך פוגעים במערכות הגוף השונות (מי שניסה כדורים שכאלו לא יכול לשכוח את תחושת היובש התמידית, לדוגמא). כדורים מסוג זה לא רק שגורמים להתייבשות, אלא הם מלווים גם בתקופה לא קצרה שבה הטיפול בא לידי ביטוי בצורה מובהקת על גבי העור, ולצד היובש החמור ניתן להבחין באדמומיות על הפנים ובתופעות לוואי נוספות.

לעומת זאת, טיפולי פנים (וגם חלקים אחרים בגוף) של קוסמטיקה פרא-רפואית מצליחים להתמודד עם בעיית האקנה מבלי לפגוע במערכות אחרות, באופן מהיר וממשי. המטרה כאן היא גם להעניק מצד אחד טיפול ראוי והולם, ומצד שני גם לשמור על טיפול דיסקרטי שאינו נותן את אותותיו באופן בולט על הפנים.

טיפול באקנה – בשלבים

טיפולי האקנה השונים מותאמים אישית לכל מטופל ולכן תמיד יתחילו בשאלות מקיפות על אורח החיים – בשביל לתת המלצות על שינויים חיצוניים שיכולים להשפיע על מידת האקנה (כמו שינוי הרגלי אכילה, לדוגמא). שאלות אלו יוכלו להכווין את המטופלים אל עבר התנהלות אישית נכונה יותר, שיכולה להוביל לשיפור חיצוני עוד לפני שהטיפול יתחיל בפועל.

לאחר מכן קוסמטיקאית מקצועית תבחן את הפנים של המטופל בשביל לבחור את הטיפול האידיאלי לבעיית האקנה שלו, משום שזה יכולה להיות מורכבת מסוגים שונים של פצעים וחטטים. הטיפול יכלול בדרך כלל ניקוי של העור, פילינג מיוחד וניקוז השומן התת-עורי. חשוב לזכור שטיפול שכזה, כמו פדיקור רפואי, יש לעשות רק אצל מי שיש לה הכשרה בתחום. טיפולים אלו יכולים להעלים את האקנה במקרים פשוטים יותר, אולם במקרים שבהם תופעת האקנה חריפה יותר יינתנו טיפולים נוספים להמשך.

הטיפול יסתיים, בדרך כלל, עם חומרים שיצמצמו את הפרשת השומן ועם המלצות לטיפול בייתי ולהמשך טיפול עתידי אצל הקוסמטיקאיות שלכם. גם חטטים ופצעים שנותרים אחרי האקנה ניתנים לשיקום, וזה יותאם לכל מטופל באופן ספציפי לפי המצב האישי שלו.

כמה המלצות למי שסובל מאקנה

 • מומלץ לעשות פילינג אך לא עם תכשירים אגרסיביים עם גרגירים
 • לא להשתמש במוצרים המכילים צבעים מלאכותיים או בושם
 • ייבוש חיצוני = הגברת הפרשת השומן, תהליך הפוך ממה שטיפול האקנה מנסה להשיג.
 • חובה להשתמש במסנן קרינה שמתאים לעור עם פצעונים.
 • להחליף באופן קבוע את ציפית הכרית ומגבת הפנים (להקפיד שאלו יהיו אישיות לכם)
 • להימנע ככל האפשר מ: מזון שומני, אלכוהול, עישון, שוקולד וקפה, פיצוחים וגבינה צהובה. גם פירות הדר ובננות יכולים להשפיע על מידת האקנה. לעיתים הפצעים נובעים מרגישות למוצר מזון מסוים, שווה לבדוק זאת.
 • לאחר הסרת שיער – לחטא את העור. עם זאת, מומלץ שלא להשתמש באפטר-שייב עם אלכוהול.

הטיפול הטוב ביותר באקנה הוא שילוב בין שינוי הרגלים לבין טיפול קוסמטי מקצועי. אל תתפשרו, השאירו את הפרטים ויחזרו אליכם בהקדם למציאת הקוסמטיקאית שתחזיר את הברק לפנים שלכם ואת הביטחון העצמי לחייכם

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, לקליניקת עורגני שבכפר סבא, ולהנות מטיפולים מקצועיים, איכותיים ובעלי יכולת השפעה לטווח הארוך. השקענו רבות בפיתוח המוצרים שלנו ובדקנו אותם היטב, כך שהיום אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המענה הטוב ביותר לתופעת האקנה שלכם.

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות התקשרו: 3156* שלוחה 1

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

WhatsApp Image 2022 01 18 at 13.18.57
טיפול באקנה
WhatsApp Image 2022 01 18 at 13.18.56
טיפול באקנה
WhatsApp Image 2022 01 18 at 13.18.58
טיפול באקנה
WhatsApp Image 2022 01 18 at 13.18.57 1
טיפול באקנה

שאלות נפוצות

הטיפול מתאים לכולם, נשים, גברים, מבוגרים ומתבגרים. אחרי ייעוץ אישי ואבחון פרטני אנו נתאים לכם את הטיפול האידיאלי לגיל ולסוג העור שלכם. 

התעריף משתנה בהתאם לחומרת המצב וכמות הטיפולים הנדרשים. לכן אנחנו מבצעים אבחון פרטני לפי סוג העור, גיל ומשתנים נוספים שיכולים להשפיע על אופן ומשך הטיפול. 

יש לנו שני סניפים, הראשון בר'ח ויצמן 83 והשני בח' רוטשילד 72, שניהם בכפר סבא.

נשמח לעזור לכם בכל שאלה! אנו זמינים לשיחת ייעוץ ואבחון אישי ללא התחייבות בטלפון *3156 שלוחה 3.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקמעבר לחנות