Top

לייזר לשיער בלונדיני

כל מה שצריך לדעת על לייזר לשיער בלונדיני

הסרת שיער מאז ומתמיד היתה דבר שבשגרה, שכן עשרות אלפי נשים וגברים במדינת ישראל, ומאות אלפי נשים וגברים מסביב לעולם מעוניינים בה. הסרת השיער מאפשרת לאותם אנשים להיפרד מעודפי השיער שכל כך מפריעים להם, הן מבחינה חזותית, הן מבחינת תחושה אישית, והן מבחינות רגשיות שמשפיעות על הביטחון העצמי, לדוגמה. היות ורבים מתוך הנשים והגברים האלו הם כאלו שהשיער שלהם הוא בהיר, הם נתקלים לא פעם בתשובות שליליות ממכוני לייזר שונים באשר להסרת השיער שלהם. היום נספר לעם איך לייזר לשיער בלונדיני הפך לאפשרות בשנים האחרונות, ואיך הוא שומר על יעילות על אף האתגר והקושי.

לייזר לשיער בלונדיני – נתחיל מהקדמה קצרה

שיטת הסרת השיער בלייזר היא שיטה מצוינת, שמתבססת על שליחת קרני לייזר ישירות אל זקיק השערה. הקרנת הלייזר גורמת להשמדת זקיקי השערה, וכך הם מפסיקים לייצר את השערות שמהן המטופלים כל כך רוצים להיפטר. מה שכן, חשוב להבין שקרני הלייזר פועלות בצורה טובה יותר על שיער כהה, משום שהוא מביא איתו זקיקי שערה שבהם פיגמנטים בכמות גדולה במיוחד. לעומת זאת, זקיקי שערה של שערות בהירות, או בלונדיניות באופן ספציפי לצורך העניין, מביאים איתם כמות פיגמנטים נמוכה ביותר.

לאור העובדה הזו, מובן וברור שטיפולי הסרת שיער בלייזר עבור שיערות כהות הם יעילים יותר מאשר טיפולי הסרת שיער בלייזר לשיער בלונדיני. למרות כל אלו, הסרת שיער בלייזר לשיער בלונדיני היא בהחלט אפשרית היום, אז בואו נבין איך.

לייזר לשיער בלונדיני
לייזר לשיער בלונדיני

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ ואבחון אישי ללא כל התחייבות התקשרו: 3156* שלוחה 3

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לפנות לטיפולי לייזר לשיער בלונדיני ולצאת עם תוצאות טובות

היום מגוון מרפאות וקליניקות מחזיקות במכשור עדכני ומתקדם ביותר, שמאפשר הסרת שיער בלייזר לשיער בלונדיני ובכלל. הודות לשכלול הרב שתחום הסרת השיער בלייזר עובר בשנים האחרונות, ניתן למצוא פתרונות גם עבור האתגרים המורכבים יותר, ובראשם הסרת השיער הבהיר. בהתאם לכל אלו, אין כל סיבה להרים ידיים או להגיד נואש, משום שהפתרון נמצא ממש מעבר לפינה.

אז נכון, נשים וגברים שיש להם שיער בלונדיני או בהיר יצטרכו לעבור קצת יותר טיפולים על מנת להתחיל ולהנות מהתוצאות, אבל זה ממש לא אומר שהפתרון לא קיים עבורם. ההבדל היחיד הוא שאותם אנשים יצטרכו להיאזר בקצת יותר סבלנות, אבל היי – אף אחד לא ממהר אותם!

למי מתאימים טיפולי לייזר לשיער בלונדיני?

הסרת שיער בלייזר היא פעולה שבדרך כלל פונה אל צעירים ומבוגרים כאחד, החל מגילאי 16-18 ברוב המקרים. כמובן שבחלק מהמקרים מגיעים אל הקליניקות השונות נערים ונערות צעירים יותר מהגילאים שצוינו, משום שהם מתמודדים עם כמות שיער שמציקה להם ואינה גורמת להם להרגיש בנוח עם המראה שלהם. בכל מקרה, כל מי שמעוניין להסיר שיער מוזמן לעשות זאת באמצעות שיטת הלייזר,  ובתנאי שהוא ניגש לקליניקה איכותית לביצוע הטיפולים.

כמה זמן לוקח לראות את התוצאות של טיפולי לייזר לשיער בלונדיני?

על מנת שתוכלו לקבל מושג קצת יותר ברור ובהיר, נשווה לרגע את כמות הטיפולים להסרת שיער בלייזר עבור אנשים עם שיער כהה, לעומת אלו שיש להם שיער בהיר. באופן כללי, חשוב להבין שטיפולי לייזר יכולים להתפרס על פני 12 מפגשים ולפעמים אף יותר, אולם הדבר בהחלט תלוי בסוג השערה הספציפי של המטופל, האיזור שממנו מוסר השיער ועוד. כאשר מדברים על טיפולי לייזר לשיער בלונדיני, מדברים על תדירות קצת יותר גבוהה של המפגשים, כך שהיא יכולה להגיע גם לכפול מהכמות שציינו כאן, לשם קבלת התוצאות.

העלות של טיפולי הסרת שיער בלייזר לשיער בלונדיני

המחירים של הסרת שיער בלייזר לשיער בלונדיני יכולים להשתנות בהתאם לאיזור הסרת השיער, כמו גם בהתאם לכמות הטיפולים, הקליניקה שבה תבחרו ועוד. קיימות חבילות לטיפולים בודדים או חבילות לסדרת טיפולים לפי הצורך ומה שמתאים לכפ.

קליניקת עורגני להסרת שיער בלייזר

אנחנו בקליניקת עורגני מבטיחים להעניק לכם את מיטב הטיפולים הטובים ביותר בשוק, שיכולים לשנות לכם את החיים ולהפוך אותך להרבה יותר טובים, שלמים ורגועים. בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו מגוון טיפולי הסרת שיער, טיפולי אנטיאייג'ינג, טיפולי פנים, אקנה ועוד, ואנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו על מנת לקבל את הטיפול הדרוש לכם. צרו איתנו קשר במספר הטלפון *3156 ונשמח לתאם עבורכם מפגש.

לתיאום אבחון וייעוץ אישי - השאירו פרטים

שאלות נפוצות

טיפולי לייזר יכולים להתפרס על פני 12 מפגשים ולפעמים אף יותר, אולם הדבר בהחלט תלוי בסוג השערה הספציפי של המטופל, האיזור שממנו מוסר השיער ועוד. כאשר מדברים על טיפולי לייזר לשיער בלונדיני, מדברים על תדירות קצת יותר גבוהה של המפגשים, כך שהיא יכולה להגיע גם לכפול מהכמות שציינו כאן, לשם קבלת התוצאות.

המחירים של הסרת שיער בלייזר לשיער בלונדיני יכולים להשתנות בהתאם לאיזור הסרת השיער, כמו גם בהתאם לכמות הטיפולים, הקליניקה שבה תבחרו ועוד. באופן כללי, מדובר כאן על בין כ-400 ₪ לכ-800 ₪ למפגש בודד, וקיימות גם חבילות עם מחירים נוחים יותר.

יש לנו שני סניפים, הראשון בר'ח ויצמן 83 והשני בח' רוטשילד 72, שניהם בכפר סבא.

נשמח לעזור לכם בכל שאלה! אנו זמינים לשיחת ייעוץ ואבחון אישי ללא התחייבות בטלפון *3156 שלוחה 3.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.